Розгалужувач Arton РТ-2
Опис та призначення
Розгалужувач Т -подібний РТ- 2 призначений для формування сигналу «несправностей» в 2-х проводному шлейфі пожежної сигналізації з Т -подібним відгалуженням.
Може використовуватися з приладами приймально-контрольними «АРТОН-02П» , «АРТОН-04П » , «АРТОН- 08П » , «АРТОН-16П » , «АРТОН-32П » при напрузі (13-15) В в шлейфі.
РТ- 2 за рахунок Т-образного відгалуження дозволяє зменшити обсяг проводового монтажу при збереженні контролю цілісності шлейфу пожежної сигналізації по всій його довжині, в тому числі і в Т- образних відгалуженнях.
РТ- 2 забезпечує індикацію обривів в Т- образних відгалуженнях індикаторами жовтого кольору і формує при цьому коротким замиканням шлейфу пожежної сигналізації сигнал «несправностей» , який надходить на ППКП.
-
Розміри: 61х53х18 мм
-
Струм споживання: не більше 30 мА
-
Напруга живлення: 13-15 В
-
Підключення до ППК: двопровідний ШС


