М-22/09 Блискавкоприймач окремостоячий для E.S.E.
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки зовнішніх установок, конструкцій чи інших об’єктів
- Дозволяє закріпити E.S.E. блискавкоприймач типу Gromostar
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
- Конструкція ОБП розрахована для встановлення у I-III або IV вітровому районі, 7-му сейсмічному р-ні, ІІ/І типу місцевості та для захисту об’єктів класів наслідків СС-3.
Версії ОБП:
- Версія для IV в. р-ну розрахована на вітрове навантаження до 550 Па (швидкість вітру 30 м/с) та встан. в І т.місцевості
- Версія для I-ІІІ в. р-ну розрахована на вітрове навантаження до 500 Па (швидкість вітру 28,5 м/с) та встан. в ІІ т.місцевості
- Карту вітрових зон див. на фото
Конструкція:
- Збірний блискавкоприймач встановлюється на бетонний фундамент з анкерною закладною та закріплюється гвинтами.
- Довжина найдовшої частини щогли – 6000 mm
- З’єднання елементів щогли: h1-h2, h2-h3 – фланцеве
- Кріплення блискавкоприймача Gromostar до щогли: до секції h2 (для H=11, 14 м)/ секції h3 (для H=9, 10, 12, 13 м) – різьбове М-16
- Для виконання бетонного фундаменту використовувати анкерну закладну арт. (замовляти окремо)
- Матеріал виконання: гарячеоцинкована сталь
- Смугу уземлення кріпити до нижньої основи щогли за допомогою болтового з’єднання (в смузі попередньо просверлити отвори)
Комплектація блискавкоприймача:
- ST щогла довжиною h1 (для Н=9..14 м)- 1 шт
- ST щогла довжиною h2 (для Н=9..14 м) – 1 шт
- ST щогла довжиною h3 (для Н=10, 11, 13, 14 м) – 1 шт
- комплект кріпильних елементів для з’єднання щогли – 1 шт
для ESE
| артикул | М-22/09 |
|---|---|
| код (I-III в.р-н) | 1523 091 |
| код (IV в.р-н) | 1522 091 |
| висота H | 9 000 mm |
| матеріал | ST |
| висота h1 | 3000 mm |
| висота h2 | 6000 mm |
| висота h3 | - |
| вага (I-III / IV в.р-н) | 91 / 131 kg |
| ø вінця основи (I-III / IV) | 345 / 360 mm |
| анкерна закладна | М-20/1 |


