М-20/19 Блискавкоприймач окремостоячий
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки зовнішніх установок, конструкцій чи інших об’єктів, для яких необхідне використання ізольованої системи блискавкозахисту.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
- Конструкція ОБП розрахована для встановлення у I-III або IV вітровому районі, 7-му сейсмічному р-ні, ІІ/І типу місцевості та для захисту об’єктів класів наслідків СС-3.
Версії ОБП:
- Версія для IV в. р-ну розрахована на вітрове навантаження до 550 Па (швидкість вітру 30 м/с) та встан. в І т.місцевості
- Версія для I-ІІІ в. р-ну розрахована на вітрове навантаження до 500 Па (швидкість вітру 28,5 м/с) та встан. в ІІ т.місцевості
- Карту вітрових зон див. на фото
Конструкція:
- Збірний блискавкоприймач встановлюється на бетонний фундамент з анкерною закладною та закріплюється гвинтами.
- Довжина найдовшої частини щогли – 6000 mm
- З’єднання елементів щогли: h1-h2, h2-h3, h3-h4 – фланцеве
h3-h5 (для Н=17, 20 м) та h4-h5 (для Н=18, 19, 21, 22 м) – різьбове М16 - Для виконання бетонного фундаменту використовувати анкерну закладну арт. (замовляти окремо)
- Матеріал виконання: ST – гарячеоцинкована сталь
- Смугу уземлення кріпити до нижньої основи щогли за допомогою болтового з’єднання (в смузі попередньо просверлити отвори)
Комплектація блискавкоприймача:
- ST щогла довжиною h1 – 1 шт
- ST щогла довжиною h2 – 1 шт
- ST щогла довжиною h3 – 1 шт
- ST щогла довжиною h4 (для Н=18, 19, 21, 22 м) – 1 шт
- AL шпиль довжиною h5 – 1 шт
- комплект кріпильних елементів для з’єднання щогли – 1 шт
| артикул | М-20/19 |
|---|---|
| код (I-III в.р-н) | 1521 191 |
| код (IV в.р-н) | 1520 191 |
| висота H | 19 000 mm |
| матеріал | ST |
| висота h1 | 3000 mm |
| висота h2 | 6000 mm |
| висота h3 | 6000 mm |
| висота h4 | 2000 mm |
| висота h5 | 2000 mm |
| вага (I-III / IV в.р-н) | 192 / 322 kg |
| ø вінця основи (I-III / IV) | 400 / 410 mm |
| анкерна закладна | М-20/2 |


