М-10/26 Блискавкоприймач кониковий 2,5..3 м
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки частин даху та обладнання на дахах будівель (вентканали, антени, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на конику даху та кріпиться за допомогою 4-х коникових кріплень для блискавкоприймача.
Комплектація блискавкоприймача:
- дюралюмінієвий шпиль Ø16/10 мм довжиною 2,5..3 м;
- подвійне кріплення до коника з опорою;
- З'єднувач арт. С-042 для приєднання дроту.
| артикул | М-10/26 |
|---|---|
| код | 1510 266 |
| матеріал шпиля | AL |
| матеріал кріплення | ST |
| висота H | 2500 mm |
| висота h1,Ø16 | 1500 mm |
| висота h2,Ø10 | 1000 mm |
| діаметр шпиля | 16/10 mm |
| розмір опори А/В/С | 100/340/95 mm |
| кріплення | [4x] пряме |
| довжина кріплення F | 235 mm |


