М-10/21 Блискавкоприймач кониковий
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки частин даху та обладнання на дахах будівель (вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на конику даху та кріпиться за допомогою коникового кріплення для блискавкоприймача.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- дюралюмінієвий шпиль Ø10 мм довжиною 1,5..2 м;
- подвійне кріплення до коника з опорою;
- клема арт. С-099 для приєднання дроту.
| артикул | М-10/21 |
|---|---|
| код | 1510 216 |
| матеріал шпиля | AL |
| матеріал кріплення | ST/NI |
| висота H | 2000 mm |
| діаметр шпиля | 10 mm |
| розмір опори А/В/С | 140/300/25 mm |
| кріплення | [4x] пряме |


