М-08/30 Блискавкоприймач з кріпленням до труб
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки димових труб, вентканалів та іншого обладнання і конструкцій, які розміщені на дахах будівель.
- Встановлюється на трубах та конструкціях і кріпиться з допомогою 2-х хомутів до труб Ø100..400 мм.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h1 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h2 – 1 шт;
- ST З'єднувач шпиля з дротом Ø8..10 мм C-042 – 1 шт;
- NI тримач шпиля Ø16 до труби універсальний – 2 шт.
| артикул | М-08/30 |
|---|---|
| код | 1508 306 |
| висота H | 3000 mm |
| висота h1, Ø16 | 2000 mm |
| висота h2, Ø10 | 1000 mm |
| діаметр шпиля | 16/10 mm |
| тримач | [2х] М-070 |
| відстань між кріпленням G | 400..500 mm |
| діаметр труби D | 100х400 mm |
| довжина хомута L | 1250 mm |
| вага | 2,30 kg |


