М-07/50 Блискавкоприймач з металевою основою FS
Опис та призначення
Блискавкоприймач з металевою основою М-07/50 – призначений для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на металеву основу та не потребує додаткових натяжних елементів.
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 – 1 шт (тільки для 7-8 м);
- NI щогла Ø32мм довжиною h2 – 1 шт;
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h3 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h4 – 1 шт (тільки для 5-8 м);
- ST З'єднувач з дротом М-030 – 1 шт;
- ST металева основа для щогли – 1 шт;
Металеву основу надійно закріпити до конструкції за допомогою 4-х гвинтів М10 або анкерних болтів.
| артикул | М-07/50 |
|---|---|
| код | 1507 506 |
| висота H | 5000 mm |
| матеріал щогли | AL |
| висота h1, Ø42 | - |
| висота h2, Ø32 | 3000 mm |
| висота h3, Ø16 | 1000 mm |
| висота h4, Ø10 | 1000 mm |
| діаметр | 30/16/10 mm |
| затискач для дроту | М-030 |
| висота основи G | 900 mm |
| розмір основи АхВ | 250х250 mm |
| відстань між отворами FxL | 205х205 mm |
| закріплення | 4хМ10 |
| вага | 15,0 kg |


