М-06/25 Блискавкоприймач з металевою основою
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на металеву основу та не потребує додаткових натяжних елементів.
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h1 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h2 – 1 шт;
- ST З'єднувач шпиля з дротом Ø8 мм C-042 – 1 шт;
- ОС металева основа блискавкоприймача – 1 шт.
З’єднання частин блискавкоприймача між собою: основа-шпиль h1 – різьбове М16, h1-h2 – різьбове М10.
| артикул | М-06/25 |
|---|---|
| код | 1506 256 |
| висота H | 2500 mm |
| матеріал шпиля | AL |
| матеріал основи | ОС |
| висота h1, Ø16 | 1500 mm |
| висота h2, Ø10 | 1000 mm |
| діаметр шпиля | 16/10 mm |
| розмір основи АхВ | 200х250 mm |
| відстань між отворами FxL | 157x205 mm |


