М-05/60 Блискавкоприймач на тринозі
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на триногу з 3-ма бетонними основами та не потребує додаткових натяжних елементів.
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 – 1 шт (тільки для 6-8 м);
- NI щогла Ø32 мм довжиною h2 – 1 шт;
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h3 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h4 – 1 шт;
- ST З'єднувач з дротом М-030 – 1 шт;
- ST металева тринога для щогли – 1 шт;
- бетонна основа з підкладкою 30 кг – 3 шт;
| артикул | М-05/60 |
|---|---|
| код | 1505 606 |
| висота H | 6000 mm |
| висота h1, Ø42 | 3000 mm |
| висота h2, Ø32 | 1000 mm |
| висота h3, Ø16 | 1000 mm |
| висота h4, Ø10 | 1000 mm |
| діаметр щогли | 40/30/16/10 mm |
| затискач для дроту | М-030 |
| радіус R1 | 700 mm |
| висота триноги G | 640 mm |
| установка АхВ | 1470х1620 mm |
| бетонні основи | [3х] 30 kg |
| вага | 117 kg |


