М-05/42 Щогла E.S.E. блискавкоприймача на тринозі
Опис та призначення
- Призначена для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель
- Дозволяє закріпити активний блискавкоприймач (E.S.E) типу Gromostar
- Встановлюється на триногу з 3-ма бетонними основами та не потребує додаткових натяжних елементів
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
- Кріплення активного блискавкоприймача Gromostar до щогли – різьбове М16.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 з втулкою – 1 шт ( для 4-6 м);
- NI щогла Ø32 мм довжиною h2 з втулкою – 1 шт; ( для 3-6 м);
- ST З'єднувач з дротом М-030 – 1 шт;
- ST металева тринога для щогли М-065 – 1 шт;
- бетонна основа 30 кг з підкладкою – 3 шт;
- кріпильні елементи для з’єднання щогли – 1 кп.
| артикул | М-05/42 |
|---|---|
| код | 1505 423 |
| висота H | 4000 mm |
| висота h1, Ø42 | 3000 mm |
| висота h2, Ø32 | 1000 mm |
| діаметр щогли | 42/32 mm |
| затискач для дроту | М-030 |
| радіус R1 | 700 mm |
| висота триноги G | 640 mm |
| установка (KxL) | 1470х1620 mm |
| бетонні основи | [3x] 30 kg |
| вага | 113 kg |


