М-04/35 Блискавкоприймач з бетонною основою
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Встановлюється на бетонну основу та не потребує додаткових натяжних елементів.
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h1 – 1 шт;
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h2 – 1 шт;
- ST З'єднувач шпиля з дротом Ø8..10 мм С-042 – 1 шт;
- бетонна основа блискавкоприймача 30 кг – 1 шт;
- бетонна основа 16 кг (для Н: 3,5-4 m) – 1 шт
Для протидії вітровому навантаженню, блискавкоприймачі висотою 3,5 та 4 м постачаються з 2-ма бетонними основами, які встановлюються одна на одну
| артикул | М-04/35 |
|---|---|
| код | 1504 356 |
| висота H | 3500 mm |
| матеріал шпиля | AL |
| висота h1, Ø16 | 2500 mm |
| висота h2, Ø10 | 1000 mm |
| діаметр шпиля | 16/10 mm |
| діаметр основи | 400/300 mm |
| бетонна основа | 30kg + 16kg |
| вага | 4862,0 kg |


