М-03/50 Щогла блискавкоприймача з боковим кріпленням
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Кріпиться за допомогою 2-х тримачів щогли до стіни арт. М-060 (М-062), які постачаються в комплекті
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 з втулкою 40/30 – 1 шт (тільки для 6-7 м);
- NI щогла Ø32 мм довжиною h2 з втулкою 30/М16 – 1 шт;
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h3 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h4 – 1 шт;
- ST З'єднувач щогли з дротом М-030 – 1 шт;
- ST тримач щогли до стіни М-060 (або М-062) – 2 шт;
З’єднання елементів щогли між собою:
h1-h2 – різьбове М16, h2-h3 – різьбове М10.
| артикул | М-03/50 |
|---|---|
| код | 1503 506 |
| висота H | 5000 mm |
| матеріал щогли | AL |
| висота h1, ø42 | - |
| висота h2, ø32 | 3000 mm |
| висота h3, ø16 | 1000 mm |
| висота h4, ø10 | 1000 mm |
| діаметр | 30/16/10 mm |
| з'єднувач з дротом | M-030/b> |
| відстань до стіни L | 120 mm |
| кріплення | [2x] М-060 |
| вага | 8,80 kg |


