М-02/62 Щогла активного блискавкоприймача
Опис та призначення
- Призначена для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель
- Дозволяє закріпити активний блискавкоприймач (E.S.E) типу Gromostar
- Кріпиться за допомогою 2-х або 3-х тримачів щогли до стіни арт. М-060, М-062 або М-050(замовляти окремо)
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
- Кріплення активного блискавкоприймача Gromostar до щогли – різьбове М16.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 з втулкою – 1 шт (тільки для 4-8 м);
- NI щогла Ø32 мм довжиною h2 з втулкою – 1 шт;
- NI щогла Ø27 мм довжиною h3 з втулкою – 1 шт (тільки для 7-8 м);
- ST З'єднувач щогли з дротом М-030 – 1 шт;
- кріпильні елементи для з’єднання щогли – 1 кп.
| артикул | М-02/62 |
|---|---|
| код | 1502 623 |
| висота H | 6000 mm |
| матеріал щогли | NI |
| висота h1, Ø42 | 3000 mm |
| висота h2, Ø32 | 3000 mm |
| висота h3, Ø27 | - |
| діаметр щогли | 42/32 mm |
| з'єднувач з дротом | М-030 |
| кріплення | [2x] М-062 або [2x] M-050 |
| вага | 10,4 kg |


