М-02/60 Щогла блискавкоприймача
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки елементів даху або обладнання чи конструкцій, які розміщені на дахах будівель (вентилятори, вентканали, сонячні колектори і т.д.).
- Кріпиться за допомогою 2-х або 3-х тримачів щогли до стіни арт. М-060, М-062 або М-050 (замовляти окремо)
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- NI щогла Ø42 мм довжиною h1 – 0..1 шт;
- NI щогла Ø32 мм довжиною h2 – 1 шт;
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h3 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h4 – 1 шт;
- ST З'єднувач з дротом М-030 – 1 шт;
- Комплект кріпильних елементів для з’єднання щогли – 1 шт.
З’єднання елементів щогли між собою:
- h1-h2 – через втулку 42/32,
- h2-h3 – різьбове М16,
- h3-h4 – різьбове М10.
| артикул | М-02/60 |
|---|---|
| код | 1502 606 |
| висота H | 6000 mm |
| матеріал щогли | NI-AL |
| висота h1, ø42 | 3000 mm |
| висота h2, ø32 | 1000 mm |
| висота h3, ø16 | 1000 mm |
| висота h4, ø10 | 1000 mm |
| діаметр | 40/30/16/10 mm |
| з'єднувач з дротом | М-030 |
| рекомендоване кріплення | [2x] М-062 або [2x] М-050 |
| вага | 8,00 kg |


