М-01/25 Блискавкоприймач для комину
Опис та призначення
- Призначений для захисту від ударів блискавки коминів, вентканалів чи інших елементів, які розміщені на дахах будівель.
- Кріпиться за допомогою 2-х або 3-х кріплень з дюбелем розпірним арт. М-016, які постачаються в комплекті.
- Витримує максимальне вітрове навантаження 0,55 кПА (І, ІІ, ІІІ та ІV вітрова зона) згідно ДБН В. 1.2-2:2006.
- Відповідає вимогам ДСТУ EN 62305-3:2012 та ІЕС 50164 щодо блискавкоприймачів.
Комплектація та матеріали блискавкоприймача:
- AL шпиль Ø16 мм довжиною h1 – 1 шт;
- AL шпиль Ø10 мм довжиною h2 – 1 шт;
- ОС кріплення шпиля з дюбелем М-016 – 2..3 шт;
- ST З'єднувач шпиля з дротом Ø8 мм С-042 – 1 шт.
| артикул | М-01/25 |
|---|---|
| код | 1501 256 |
| висота | 2500 mm |
| матеріал шпиля | AL |
| висота h1 | 1500 mm |
| висота h2 | 1000 mm |
| діаметр | 16/10 mm |
| стрижень | М-125 |
| кріплення | [2x] М-016 |
| відстань між кріпленням G | 400..500 mm |
| довжина кріплення L | 225 mm |
| вага | 1,50 kg |


