G-20/60 Комплект стержневого уземлювача ø20 мм
Опис та призначення
• призначений для виконання вертикального вбивного уземлення
• комплект на базі безмуфтових стержнів зі сталі гарячого цинкування, які з’єднуються методом запресування
• стандартні комплекти довжиною 3, 4.5 та 6 м
• стержні заглиблювати за допомогою кувалди (з використанням насадки арт. , замовляється окремо) або відбійного інструменту (з використанням насадки арт. , замовляється окремо)
В комплект уземлювача G-20 входить:
– стержень уземлення ø20 мм – Х шт (див. таблицю)
– наконечник для стержня – 1 шт
– З'єднувач стержня з полосою – 1 шт
| артикул | G-20/60 |
|---|---|
| код | 1020 602 |
| матеріал | OC |
| довжина комплекту L | 6 000 mm |
| довжина А | 1 500 mm |
| діаметр D | 20 mm |
| к-сть стержнів Х | 4 |
| вага комплекту | 14,2 kg |


