G-18/30 Комплект стержневого уземлювача ø18 мм
Опис та призначення
• призначений для виконання вертикального вбивного уземлення
• комплект на базі безмуфтових стержнів зі сталі гарячого цинкування, які з’єднуються методом запресування
• стандартні комплекти довжиною 3, 4.5 та 6 м
• стержні заглиблювати за допомогою кувалди (використовуючи забивний гвинт, який входить в комплект) або відбійного інструменту (з використанням насадки , замовляється окремо)
В комплект уземлювача G-18 входить:
– G-18/1 стержень уземлення ø18 мм типу “стандарт” – Х шт (див. таблицю)
– G-18/2 стержень уземлення ø18 мм загострений – 1 шт
– G-18/3 забивний гвинт для стержня ø18 мм – 1 шт
– З'єднувач стержня з полосою – 1 шт
| артикул | G-18/30 |
|---|---|
| код | 1018 301 |
| матеріал | ST |
| довжина комплекту L | 3 000 mm |
| довжина А | 1 500 mm |
| діаметр D | 18 mm |
| к-сть стержнів Х | 1 |
| вага комплекту | 6,4 kg |


