G-16/90 Комплект стержневого уземлювача ø16 мм
Опис та призначення
• призначений для виконання вертикального вбивного уземлення
• комплект на базі оцинкованих різьбових стержнів з муфтовим з’єднанням
• готові комплекти довжиною 3..12 м; для збільшення довжини уземлювача використовувати додаткові стержні та з’єднувачі
• стержні заглиблювати за допомогою кувалди (використовуючи забивний гвинт, який входить в комплект) або відбійного інструменту (з використанням насадки , замовляється окремо)
В комплект уземлювача G-16 входить:
– стержень уземлення ø16 мм – Х шт (див. таблицю)
– муфта з’єднувальна – М шт (див. таблицю)
– наконечник для стержня – 1 шт
– З'єднувач стержня з полосою – 1 шт
– забивний гвинт – 1 шт
– забивна муфта – 1 шт
| артикул | G-16/90 |
|---|---|
| код | 1016 902 |
| матеріал | OC |
| довжина комплекту L | 9 000 mm |
| довжина А | 1 500 mm |
| діаметр D | 16 mm |
| к-сть стержнів Х | 6 |
| к-сть муфт М | 5 |
| вага комплекту | 15,5 kg |


