G-15/30 Комплект нержавіючого уземлювача ø16 мм
Опис та призначення
• призначений для виконання вертикального вбивного уземлення
• комплект на базі оцинкованих різьбових стержнів з муфтовим з’єднанням
• дозволяє виконати надійне уземлення блискавкозахисту або глибинне захисне уземлення (понад 30 м) для банків чи інших установ
• термін експлуатації > 50 років!
• готові комплекти довжиною 3..15 м; для збільшення довжини уземлювача використовувати додаткові стержні G-15/1 та з’єднувачі G-15/2
• стержні заглиблювати за допомогою кувалди (використовуючи забивний гвинт, який входить в комплект) або відбійного інструменту (з використанням насадки , замовляється окремо)
В комплект уземлювача G-15 входить:
– стержень уземлення нержавіючий ø16 мм – Х шт (див. таблицю)
– муфта з’єднувальна нержавіюча – М шт (див. таблицю)
– наконечник для стержня нержавіючий – 1 шт
– З'єднувач стержня з полосою нержавіючий – 1 шт
– забивний гвинт – 1 шт
– забивна муфта – 1 шт
| артикул | G-15/30 |
|---|---|
| код | 1015 303 |
| матеріал | NI |
| довжина комплекту L | 3 000 mm |
| довжина А | 1 500 mm |
| діаметр D | 16 mm |
| к-сть стержнів Х | 2 |
| к-сть муфт М | 1 |
| вага комплекту | 5,9 kg |


