G-14/150 Комплект уземлювача ø14,2 мм поміднений
Опис та призначення
• призначений для виконання вертикального вбивного уземлення
• комплект на базі різьбових стержнів, виконаних з помідненої сталі (товщина покриття 250 мкм), з різьбовим муфтовим з’єднанням
• дозволяє виконати надійне уземлення блискавкозахисту або глибинне захисне уземлення (понад 30 м) для банків чи інших установ
• термін експлуатації > 50 років!
• готові комплекти довжиною 3..12 м; для збільшення довжини уземлювача використовувати додаткові стержні та з’єднувачі
• стержні заглиблювати за допомогою кувалди (використовуючи забивний гвинт, який входить в комплект) або відбійного інструменту (з використанням насадки , замовляється окремо)
В комплект уземлювача G-14 входить:
– поміднений стержень уземлення ø14,2 мм – Х шт (див. таблицю)
– латунна муфта з’єднувальна – М шт (див. таблицю)
– З'єднувач з нерж.сталі для стержня з полосою – 1 шт
– наконечник для стержня – 1 шт
– забивний гвинт – 1 шт
| артикул | G-14/150 |
|---|---|
| код | 1014 155 |
| матеріал | CP |
| довжина комплекту L | 15 000 mm |
| довжина А | 1 500 mm |
| діаметр D | 14,2 mm |
| к-сть стержнів Х | 10 |
| к-сть муфт М | 10 |
| вага комплекту | 20,1 kg |


