Панель пожежної сигналізації (ППКП) Bosch FPC-500 безадресна
Опис та призначення
FPC-500 – це ППКП (прилад приймально-контрольний пожежний). Це пристрій, який є центральним елементом системи пожежної сигналізації. Він приймає сигнали від пожежних сповіщувачів, обробляє їх, видає сигнали тривоги та керує іншими компонентами системи пожежної безпеки.
Пожежна панель Bosch FPC-500 забезпечує надійний захист від пожеж для об'єктів різного призначення, поєднуючи функціональність з простотою експлуатації.
- Безадресна система пожежної сигналізації
- Текстовий РК-дисплей для зручного управління та моніторингу
- Елегантний дизайн з високоякісною сучасною оптикою
- Підходить для встановлення у громадських зонах
- Доступні моделі для 2, 4 або 8 зон сповіщувачів
- Підтримка до 64, 128 або 256 сповіщувачів (залежно від моделі)
- Потужний блок живлення 3A
- Можливість встановлення додаткового модуля EOL для відповідності вимогам стандарту EN 54-13
4,
2
| робоча напруга | Від 20 В до 30 В пост. струму |
| Елемент відображення | 14,5 см (5,7”) кольоровий РК-дисплей |
| Елемент управління | Сенсорний екран |
| Інтерфейси | Ethernet USB RS232 |
| Входи | 2 |
| Розміри (ВхШхГ) | 638 мм х 440 мм х 149 мм |
| Маса | 20 кг |
| Робоча температура | Від – 5 до + 50 |
| Температура зберігання | Від – 20 до +60 |
| Ступінь захисту оболонки по ШУС 60529 | IP30 |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


