Фітинги системи KAN‑therm Steel XPress Sprinkler
Опис та призначення
Фітинги системи KAN‑therm Steel XPress Sprinkler виготовляються з вуглецевої сталі RSt 34-2, оцинкованої шаром товщиною 8-15 мкм.
- герметичність і міцність з'єднань фітингів із трубами системи KAN‑therm Steel XPress Sprinkler гарантується завдяки високій якості ущільнювальних прокладок (O-Ring), виготовлених з етилен-пропіленового каучуку (EPDM), стійкого до впливу високих температур, а також трьохточкового профілю обтискання "М"
- усі системні фітинги оснащені функцією сигналізації незапресованих з'єднань LBP (Leak Before Press), яка базується на спеціальній конструкції ущільнювальної прокладки
(O-Ring)(діаметри 22-54 мм), а також конструкції форми фітинга (діаметри 76,1-108 мм) - конструкція фітингів і техніка їх монтажу не вимагає робіт із відкритим вогнем, а також мінімізують ризик виникнення помилок під час монтажу.
Сумісність
Перехідні з'єднувачі типу "Groove" забезпечують повну сумісність системи KAN‑therm Steel XPress Sprinkler зі сталевими пазовими системами, що використовують техніку муфтового болтового з'єднання.
| Параметр | Характеристика |
|---|---|
| Матеріал фітингів | Вуглецева сталь RSt 34-2 (1.0034) |
| Покриття | Гальванічне цинкування (8–15 мкм) + пасивація |
| Діапазон діаметрів | 22–108 мм (DN20–DN100) |
| Тип з'єднання | Прес-з'єднання з профілем "М" |
| Тип ущільнювача (O-Ring) | EPDM (робоча температура: -35°C до +135°C, короткочасно до +150°C) |
| Функція LBP (Leak Before Press) | Так: для 22–54 мм через ущільнювач, для 76,1–108 мм — через конструкцію фітинга |
| Макс. робочий тиск | До 16 бар (в залежності від діаметру та типу установки) |
| Сфера застосування | Спринклерні установки, водяне пожежогасіння, внутрішні пожежні крани |
| Сертифікація | VdS, FM, CNBOP |
| Гарантована герметичність | При монтажі згідно з інструкціями виробника |
| Сумісність | Перехідники "Groove" для інтеграції з іншими сталевими системами |
| Гнучкі підводки | До 2000 мм з нержавіючої сталі (для спринклерів у підвісних стелях) |


