Фітинги системи KAN therm Inox XPress Sprinkler
Опис та призначення
Фітинги системи KAN‑therm Inox XPress Sprinkler виготовляються з легованої сталі X2CrNiMo17-12 -2 ном. 1.4404 (AISI 316L).
Герметичність і міцність з'єднань фітингів з трубами систем KAN‑therm Inox XPress Sprinkler гарантується завдяки застосуванню високої якості ущільнювачів типу O-Ring, виконаних з етилен-пропіленового каучуку (EPDM), стійкого до впливу високих температур, а також трьохточкового профілю обтискання "М".
Усі системні фітинги оснащені функцією сигналізації незапресованих з'єднань LBP (Leak Before Press), що полягає у спеціальній конструкції ущільнювальної прокладки O-ring.
Конструкція фітингів та технологія їх монтажу не вимагають роботи з відкритим полум'ям, а також мінімізують ризик виникнення помилок під час монтажу.
Сумісність
Перехідні з'єднувачі типу "Groove" забезпечують повну сумісність системи KAN‑therm Inox Sprinkler зі сталевими
Groove (пазовими) системами, що використовують техніку муфтового болтового з'єднання.
| Параметр | Характеристика |
|---|---|
| Матеріал | Легована нержавіюча сталь X2CrNiMo17-12-2 (1.4404), AISI 316L |
| Діапазон діаметрів | 22–108 мм (DN20–DN100) |
| Тип з’єднання | Прес-з’єднання з трьохточковим профілем "M" |
| Тип ущільнювача (O-Ring) | EPDM (температура: від -35°C до +135°C, короткочасно до +150°C) |
| Функція LBP (Leak Before Press) | Так, завдяки спеціальній конструкції ущільнювального кільця |
| Максимальний тиск | Відповідає сертифікації для спринклерних систем (до 16 бар, залежно від діаметра) |
| Температурний діапазон | -35°C … +135°C (короткочасно до +150°C) |
| Сумісність | Перехідники типу "Groove", труби KAN-therm Inox Sprinkler |
| Сертифікація | VdS, FM, CNBOP |
| Монтаж | Без зварювання, з використанням прес-кліщів |


