DS134R-280/G Пристрій захисту від імпульсних перенапруг Класів 1+2 (для 3Ф TN-S)
Опис та призначення
- Комбінований грозовий розрядник 1 і 2 класів
- Встановлюється у ГРЩ на межі зон LPZ 0 – LPZ
- Призначений для захисту розподільних мереж низької напруги і підключеного обладнання від імпульсних перенапруг при прямому і непрямому впливі блискавки. Рекомендується для використання у житлових та адміністративних будівлях ІІІ та IV класів блискавкозахисту
- Виробник: CITEL (Франція)
- Підходить для 3-фазних 5-провідних мереж електроживлення TN-S (L1+L2+L3+N+PE) або 3-фазних 4-провідних мереж електроживлення TТ (L1+L2+L3+N)
| артикул | DS134R-280/G |
|---|---|
| виробник | CITEL |
| к-сть полюсів | 3+NPE |
| клас ПЗІП | 1+2 |
| для систем електроживлення | 3-фазних TN-S або TT(L1+L2+L3+N+PE) |
| Iimp імпульсний струм на полюс | 12,5 kA |
| Un номінальна напруга | 230 V AC |
| Uc макс.робоча напруга | 280 V AC |
| In номінальний струм розряду | 20 kA |
| Imax макс. струм розряду | 50 kA |
| Up рівень захисту | 1,3 kV (L-N) / 1,8 kV (N-PE) |
| Запобіжний захист | 125 A gL/gG |
| Isccr стійкість до КЗ | 25 kArms |
| виконання | IP20 |
| робочі температури | -40C.. +85C |
| розміри | 90х82х72 mm |
| монтаж | DIN рейка 35 мм |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


