C-098 Клема фальцева універсальна
Опис та призначення
• призначена для приєднання дроту ø8..10 мм до металевих конструкцій або прокладання провідника по фальцях
• дозволяє приєднати до LPS огородження з труби чи круга діаметром 18..28 мм
• дозволяє приєднати до LPS інші нетипові конструкції з товщиною до 20 мм
• дозволяє прокласти дріт ø8..10 мм по фальцях
• доступні версії виконання:
ST – гарячеоцинкована сталь
| артикул | C-098 |
|---|---|
| код | 1209 032 |
| матеріал | ST |
| розмір А1 / A2 | 50 / 58 mm |
| ширина B | 50 mm |
| ширина С | 47 mm |
| діаметр D | 18...28 mm |
| розмір F | 20 mm |
| кріпильні болти | [2x] М8x30 |


