Аксесуар Ajax GlandBox white для підведення живлення до ППКП
Опис та призначення
Ajax GlandBox white допомагає організувати підведення кабелів до EN54 Fire Hub Jeweller без прихованої прокладки у стіні. Це практичне рішення для обʼєктів, де потрібно швидко й акуратно встановити ППКП із зовнішнім заведенням проводів.
У конструкції передбачені місця для кабельних вводів, кріплення кабелів, розмітка центру ППКП, елементи для тампера та орієнтир UP для правильного встановлення. Кабельні вводи діаметром до 20 мм встановлюються в підготовлені місця по периметру корпусу.
Особливості білої модифікації
- гармонійно поєднується з білим корпусом EN54 Fire Hub Jeweller;
- допомагає зберегти охайний вигляд пожежної централі при відкритій проводці;
- використовується тільки всередині приміщень.
GlandBox виготовлений із пластику з рейтингом горючості UL 94 V-0, має клас захисту IP20 і габарити 263 × 223 × 40 мм. Аксесуар сумісний тільки з EN54 Fire Hub Jeweller; кабельні вводи до комплекту не входять.
Функціональні особливості
- Дає змогу підвести кабелі до EN54 Fire Hub Jeweller без штроблення стіни.
- У корпусі передбачені місця для кабельних вводів до 20 мм, кріплення та правильного позиціонування ППКП.
- Білий колір допомагає зберегти акуратний вигляд пожежної централі на світлих стінах.
Комплектація
- Аксесуар Ajax GlandBox white
- Монтажний комплект
- Коротка інструкція
Біла модифікація оптимальна для світлих інтерʼєрів і білого ППКП Ajax EN54.
| Виробник | Ajax |
|---|---|
| Тип пристрою | аксесуар для підведення кабелів до ППКП |
| Лінійка | EN54 Line |
| Сумісність | тільки EN54 Fire Hub Jeweller |
| Монтаж | внутрішній, відкритий підвід кабелів |
| Колір | білий |
| Кабельні вводи | місця під вводи діаметром до 20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рейтинг горючості | UL 94 V-0 |
| Робоча температура | -10…+40 °C |
| Розміри | 263 × 223 × 40 мм |
| Вага | 335 г |
| Гарантія | 24 міс. |


