A-60 Блискавкоприймач Gromostar 60
Опис та призначення
- Блискавкоприймач з неелектронною системою E.S.E. (раннього випуску стрімера) з часовим випередженням 60 µs
- Призначений для захисту людей, будівель і споруд від ударів блискавки
- Кріпиться до щогл арт. М-02/32..82, М-05/32..92 через різьбове з’єднання М16
- Відповідає вимогам NFC 17-102 та IEC 50164
- Збереження цілісності і працездатності після удару блискавки
- Гарантійний термін: 10 років
Утворює навколо себе захисну зону з радіусом захисту R:
Клас LPS | Радіус захисту | Висота встановлення Н (м) | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 7 | 10 | 20 | ||
І | R (м) | 31 | 47 | 63 | 79 | 79 | 79 | 80 |
ІІ | R (м) | 35 | 53 | 70 | 88 | 88 | 88 | 90 |
ІІІ | R (м) | 39 | 58 | 78 | 97 | 98 | 99 | 102 |
ІV | R (м) | 43 | 64 | 85 | 107 | 108 | 109 | 113 |
| артикул | A-60 |
|---|---|
| код | 1600 603 |
| матеріал | NI |
| часове випередження ΔT | 60 µs |
| висота H | 474 mm |
| розмір А1/ А2 | 148 / 286 mm |
| діаметр D | 50,8 mm |
| з'єднувальна різьба F | M16x40 |
| вага | 2,00 kg |


