A-25м Блискавкоприймач Gromostar 25
Опис та призначення
- Блискавкоприймач з неелектронною системою E.S.E. (раннього випуску стрімера) з часовим випередженням 25 µs
- Призначений для захисту людей, будівель і споруд від ударів блискавки
- Кріпиться до щогл арт. М-02/32..82, М-05/32..92 через різьбове з’єднання М16
- Версія “М” – полегшений корпус для кращої протидії вітровому навантаженню!
- Відповідає вимогам NFC 17-102 та IEC 50164
- Збереження цілісності і працездатності після удару блискавки
- Гарантійний термін: 10 років
Утворює навколо себе захисну зону з радіусом захисту R:
Клас LPS | Радіус захисту | Висота встановлення Н (м) | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 7 | 10 | 20 | ||
І | R (м) | 17 | 25 | 34 | 42 | 43 | 44 | 45 |
ІІ | R (м) | 20 | 29 | 40 | 50 | 50 | 52 | 55 |
ІІІ | R (м) | 23 | 39 | 46 | 57 | 58 | 63 | 65 |
ІV | R (м) | 26 | 43 | 52 | 65 | 66 | 69 | 75 |
| артикул | A-25м |
|---|---|
| код | 1600 253 |
| матеріал | NI |
| часове випередження ΔT | 25 µs |
| висота H | 295 mm |
| розмір А1/ А2 | 98 / 158 mm |
| діаметр D | 37,2 mm |
| з'єднувальна різьба F | M16x40 |
| вага | 0,89 kg |


