Коробка соединительная КСВП ФРДИ.687227.002
Описание и назначение
Світлозвуковий оповіщувач «СЗО-Фотон» призначений для подачі світлових текстових та звукових сигналів тривожних у вибухонебезпечних зонах класів 1 та 2 згідно з НПАОП 40.1-1.32.
Світлозвуковий оповіщувач "СЗО-Фотон" працює у складі системи пожежної сигналізації та пожежогасіння.
Світлозвуковий оповіщувач «СЗО-Фотон» має сертифікат відповідності UA.TR.047.C.0295-12, виданий Державним випробувальним сертифікаційним центром вибухозахищеного та рудничного електроустаткування.
Технические характеристики:
• Уровень и вид взрывозащиты: 1ExdIIВT6.
• Степень защиты от пыли и воды: IP65 согласно ГОСТ 14254.
• Материал корпуса – алюминиевый сплав АК7ч.
• Количество кабельных вводов – до 10.
• Количество двухпроводных пружинных клемм – от 12 до 30 (по заказу).
• Сечение проводов кабелей – до 2,5 мм².
• Максимальный ток через клеммы колодки – до 10 А.
• Максимальное напряжение на клеммах – до 400 В.
• Диаметры вводимых бронированных кабелей по поясной изоляции (без брони): от 8 до 10 мм, от 10 до 12 мм, от 12 до 14 мм, либо кабель типа ПВС с внешним диаметром от 6 до 8 мм в металлорукаве РЦХ12, либо заглушки – в любом сочетании по заказу.
• Габаритные размеры: 390 х 273 х 104 мм.
• Масса – 4,3 кг.
Условия эксплуатации:
• Температура воздуха – от минус 40 °С до плюс 70 °С;
• Относительная влажность – до 95% при температуре 40 °С;
• Воздействие вибрационных нагрузок в диапазоне частот от 10 до 150 Гц с амплитудой ускорения 5 м/с² (0,5 g).
Ось переклад українською мовою:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Рівень та вид вибухозахисту | 1EхdmbIIВT5 Х |
| Ступінь захисту від пилу та вологи | IP65 |
| Текст напису та колір підсвітки напису (червоний, жовтий, зелений, синій, білий) зазначається при замовленні СЗО. Колір фону – чорний. | |
| Аварійний світловий сигнал СЗО чітко розпізнається: | у тілесному куті 90º з відстані 15 м |
| при освітленості СЗО | 500 лк |
| Рівень звукового тиску СЗО на відстані 1 м вздовж осі випромінювача становить | не менше 95 дБ |
| Акустична діаграма спрямованості звукового сигналу ±90° за рівнем звуку | не менше 90 дБ |
| Основна частота звукового сигналу | 2700 ± 300 Гц |
| Частота звукового сигналу знаходиться в діапазоні | від 2200 до 3300 Гц |
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Звуковий сигнал та підсвітка напису – переривчасті з частотою | від 0,5 до 1,5 Гц |
| Тривалість безперервної роботи СЗО в режимі подачі аварійного сигналу | не менше 60 хв |
| Параметри ланцюга контролю | резистор 1 кОм 1 Вт або діод 1N4007 (за замовленням) |
| Довжина кабелю ПВС 3 х 1 у металорукаві РЦХ12 | 1 м (або за замовленням) |
| Схема підключення | трипровідна (2 проводи для живлення і 1 провід для заземлення) |
| Споживана потужність | не більше 5,0 Вт |
| Допустимий струм короткого замикання джерела живлення СЗО | не більше 2 А |
| Матеріал корпусу | сталь, покриття – полімерні ЛКМ |
| Розмір скла з написом | не менше 90 х 240 мм |
| Габаритні розміри без кабелю | 323 х 144 х 70 мм |
| Маса | не більше 2,6 кг |
Умови експлуатації
• Температура повітря: від мінус 40 °С до плюс 70 °С
• Відносна вологість: до 95% при температурі 40 °С
• Вплив вібраційних навантажень у діапазоні частот: від 10 до 150 Гц з амплітудою прискорення 5 м/с² (0,5 g)
Варіанти тексту напису, кольору його підсвітки та кольору фону інформаційного екрана СЗО "Фотон":
| Текст напису | Колір підсвітки | Колір фону |
|---|---|---|
| Пожежа / Пожар / Fire | червоний | чорний |
| Газ - виходь! / Газ - уходи! / Gas – go away! | червоний | чорний |
| Газ - не входити! / Газ – не входить! / Gas – do not enter! | червоний | чорний |
| Метан 10 % / CH4 = 10 % | жовтий | чорний |
| Метан 20 % / CH4 = 20 % | жовтий | чорний |


