Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Купити оповіщувачі, знаки пожежної безпеки

Знаки пожежної безпеки застосовуються з метою регулювання поведінки у разі непередбаченої ситуації або пожежної небезпеки, а також для позначення місць розташування засобів пожежогасіння.

Пожежні знаки – важливий елемент безпеки

Пожарные знаки монтируются в помещения общественного пользования: магазины, больницы, метро, театры, музеи, школы и т.д. С их помощью человек может точно понять, как действовать в случае пожара, эвакуироваться или найти ближайшие средства пожаротушения.

Кожен, напевно, бачив зелений знак «Вихід» або «Запасний вихід», який під час пожежі свідчить про те, що порятунок близький, і залишається тільки евакуюватися. Щоб знайти евакуаційні знаки, необхідно слідувати допоміжним табличкам із зеленою стрілочкою.

Якщо ви знайшли запасний вихід, але він охоплений вогнем - на допомогу приходять вказівні знаки, що використовуються для позначення засобів пожежогасіння. За допомогою червоних табличок можна легко знайти пожежний рукав або вогнегасник, що допоможе врятувати ваше життя та здоров'я.

Знак пожежний гідрант вказує рятувальникам на місце розташування колодязя, в якому знаходиться пожежна спецтехніка, яка підключена до центральної системи водопостачання. Пожежний гідрант – знак, від якого також залежить життя людей.

На окрему увагу заслуговують знаки електробезпеки, що попереджають про небезпеку ураження електрострумом. Їх функція полягає в інформуванні оточуючих про постійні фактори небезпеки, наприклад, дії високої напруги. Вони мають на увазі стаціонарну установку без права переміщення.

Основні види знаків пожежної безпеки:

  • Забороняючі – призначені для заборони певних дій, які можуть спричинити загоряння. Вони представлені у вигляді білого кола з характерним малюнком усередині і завжди мають червоне обрис і смугу, що перекреслює, розташовану під 45-градусним кутом зліва направо.
  • Застережні знаки безпеки – це трикутник чорного забарвлення з характерним зображенням усередині, яке попереджає про можливу небезпеку.
  • Вказівні знаки – необхідні для позначення розташування засобів захисту: гідрантів, щитів, вогнегасників і т.д.
  • Евакуаційні знаки безпеки – використовуються для позначення евакуаційних виходів.
  • Приписуючі знаки – позначають точне виконання тих чи інших дій.

Пожежні оповіщувачі – види та призначення

Пожежні оповіщувачі – це спеціалізовані пристрої, які можуть оперативно інформувати людей про пожежу або інше НС через подання мовного, світлового або звукового сигналу.

Світлозвуковий оповіщувач часто встановлюється на виробництвах та в місцях великого скупчення людей, де у разі НС видає характерний звуковий та світловий сигнал.

Оповіщувач світлозвуковий є невід'ємною частиною пожежоохоронних систем, які відповідають за евакуацію людей у разі надзвичайних ситуацій.

Мовний оповіщувач інформує людей, що у будівлі, про виникнення небезпеки шляхом мовного повідомлення.

Звуковий оповіщувач – ще один вид пожежоохоронних технічних засобів представлений у вигляді електронного приладу. У разі виникнення задимлень і спалаху оповіщувач звуковий видає сигнал, інформуючи людей про загрозу. Цей вид пожежного оповіщувача є найпопулярнішим і використовується ще із середньовіччя. У минулому його ролі виступав дзвін, сигналізуючи жителів сіл про пожежі.

Наша компанія пропонує купити оповіщувачі та знаки пожежної безпеки за низькими цінами, оформивши зручну доставку до Києва та інших регіонів України.