Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Купити спринклери для забезпечення пожежної безпеки житлових та виробничих споруд

Спринклери пожежні являють собою автоматичну зрошувальну голівку, встановлену на систему водопроводу, яка застосовується для локалізації джерел загоряння у будівлях та на виробництвах.

Принцип її роботи полягає у наявності колби, що перекриває отвір спринклеру до моменту загоряння. В умовах підвищення температури до 57 градусів легкоплавкі елементи конструкції руйнуються, звільняючи доступ до рідини, яка під тиском подається безпосередньо до осередку загоряння.

Спринклерні системи пожежогасіння

Спринклерні автоматичні системи пожежогасіння (САСП) мають вигляд трубопроводу, по периметру якого встановлюються зрошувальні головки, з яких у разі загоряння подається вогнегасна рідина: піна або вода. Постійний тиск у САСП підтримується за рахунок насоса, який є невід'ємною частиною конструкції.

Перед тим як купити спринклери пожежні та обладнати ефективною системою пожежогасіння будинок, необхідно мати чітке уявлення про особливості даних технічних засобів.

Залежно від конструктивних характеристик спринклери можна поділити на такі види:

  • Швидкодіючий спринклер – моментально спрацьовує у разі підвищення температури у приміщенні. Його встановлюють у будинках з високими стелажами та висотою стель до двадцяти метрів для швидкої ліквідації осередків займання.
  • Тонкодисперсний спринклер – часто використовується в приміщеннях з великим вмістом матеріальних та історичних цінностей: бухгалтерії, бібліотеки, архіви, грошові сховища. Він ефективно нейтралізує займання класу «А», завдаючи мінімальних пошкоджень цінностям.
  • Позиційний – застосовується для гасіння вогню у великих приміщеннях. Замовити спринклери даного виду в Україні можна двох конфігурацій: спринклер розеткою вгору та спринклер розеткою вниз.
  • Кутовий – здатний створювати спрямований струмінь під певним нахилом для зменшення робочої площі. Завдяки спрямованому потоку можна локалізувати безпосередньо осередок загоряння та підвищити ефективність роботи устаткування. Дані системи використовуються на виробництвах для охолодження вузлів високої температури та для створення водної завіси.

Найчастіше роль запірного механізму виконує скляна капсула з хімічною рідиною, що має властивість розширюватися під впливом температур. Рідше роль теплого замку виконують пластини, виготовлені з легко плавкого матеріалу.

Особливості монтажу

Встановити систему можна в офісах, виробництвах, навчальних закладах, а також великих житлових приміщеннях. Монтаж, також, можна здійснити у приватному котеджі, лікарні чи торгово-розважальному центрі.

Спринклерна система створюється із оцинкованих труб, місця стиків яких ретельно промазуються герметиком. Дуже важливо, щоб збиранням конструкції займалися професіонали, адже від її ефективності та справності залежать життя людей. Установка спринклерів відбувається на вже змонтовану водопровідну систему заздалегідь підготовлених місцях.

Важливо, щоб при монтажі спринклера не ушкоджувалася крихка ампула, оскільки пристрій одноразовий. Після використання потрібна заміна.

Де купити спринклер в Україні?

Існує велика кількість спринклерів з різним функціональним призначенням, які використовуються для нейтралізації пожеж у приміщеннях із різною площею. Одні захищають торгові центри та паркінги, маючи велику краплю, інші виділяються дрібною краплею та здатні зберегти цінні папери після гасіння пожеж. Якщо ви не можете самостійно розібратися в особливостях та класифікації спринклер-гармати, придбайте технічні засоби в Антіфаєр, проконсультувавшись із нашими професіоналами.

Ми пропонуємо купити пожежні спринклери в ідеальному співвідношенні ціни та якості, оформивши зручну доставку в Київ, Одесу, Харків, Львів та інші регіони України.