Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Продаж та поставка протипожежного обладнання

Щороку в пожежах гинуть тисячі людей через неправильне поводження з вогнем та відсутність пожежного інвентарю, що допомагає в найкоротші терміни усунути осередок загоряння. Недотримання техніки безпеки при поводженні з вогнем, несправна проводка і електроприлади часто є причиною виробничих пожеж. Магазини, торгові центри, офісні будівлі, виробничі цехи та інші приміщення громадського призначення повинні бути оснащені пожежною сигналізацією і повним комплектом протипожежного обладнання. Це допоможе ефективно боротися з вогнем у разі виникнення надзвичайної ситуації, уникнувши жертв і псування майна.

Протипожежне обладнання та інвентар: призначення і класифікація

протипожежне обладнання – це перелік необхідних засобів та інструментів для локалізації осередку загоряння та гасіння пожежі.

Нормативні документи по ПБ поділяють обладнання для пожежної безпеки за призначенням на наступні види:

  • первинне пожежне обладнання – мобільні пристрої для моментального усунення осередку загоряння, зокрема, вогнегасники, ящики з піском і пожежні крани;
  • протипожежне обладнання та інвентар для індивідуального і групового самопорятунку і захисту органів дихання, зору;
  • установки типу «АПС», «АУПТ», «СУЕ» – автоматизовані протипожежні системи.

Законодавчі норми протипожежної безпеки для підприємств та організацій

Встановлення та продаж пожежного обладнання суворо регулюється законами і технічним регламентом про вимоги до протипожежної безпеки. У нормативних документах сказано, що керівник підприємства повинен забезпечити придбання і збереження протипожежного обладнання, а також систематично проводити перевірку його справності.

Будь-які типи будинків, включаючи виробничі і невиробничі приміщення громадського призначення, оснащуються різними комплектами пожежного інвентарю, в залежності від присвоєної їм категорії пожежо- і вибухонебезпечності. всього категорій п'ять, де «Д» – це приміщення зниженої пожежонебезпеки, і «А» – будівлі з підвищеною пожежонебезпекою.

Вид і кількість протипожежних засобів в приміщенні визначається в залежності від:

  • площі приміщення;
  • зовнішнього і внутрішнього середовища і особливостей виробництва;
  • кількості людей, які одночасно перебувають у приміщенні.

Купити пожежне обладнання та інвентар необхідно для громадських приміщень будь-якого типу, засвідчивши їх справність в контролюючих органах. За недотримання правил протипожежної безпеки на виробництвах і в громадських місцях передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Продаж пожежного обладнання

Ми пропонуємо купити протипожежне обладнання, відповідне технічним вимогам наглядових органів. Широкий асортимент товару налічує кілька десятків протипожежних засобів, включаючи: вогнегасники, пожежні шафи, щити, рукави, сокири, ломи, вила, багри, відра, трубопровідну арматуру та з'єднувальні елементи, гідроелеватори та аксесуари. Всі елементипожежного інвентарю можна купити з доставкою для своєчасного гасіння вогню і обладнання приміщень відповідно до висунутих законодавством правил і норм.

У нас можна не тільки купити якісне пожежне обладнання, але і отримати повний перелік додаткових послуг: монтаж і технічне обслуговування протипожежних систем, перезарядка вогнегасників, допомога в оснащенні будівель протипожежними системами і обладнанням з нуля.