Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Події, новини, публікації

Результати премії Ukrainian Business Award 2022

Антіфаєр - переможець премії UBA2022

Компанія «Антіфаєр» стала переможцем премії Ukrainian Business Award 2022 та в черговий раз довела своє лідерство у якості інтегратора систем протипожежного захисту.

Ukrainian Business Award – щорічна премія, яка відзначає найуспішніші компанії в 4-х сегментах бізнесу та 99 видах діяльності на території України! Формування здорового бізнес-середовища, стимулювання чесної конкуренції та полегшення вибору для споживача – наші основні цілі. UBA – не лише статус для компанії, а й гарантія якості для споживачів та підтвердження довіри для партнерів. Незалежна, унікальна методика аналітичного дослідження дає змогу дослідити фінансово-економічні показники компанії, її позиціонування на ринку та простежити динаміку росту. На основі отриманих даних и формується рейтинг, що є об'єктивною оцінкою розвитку підприємства.

Системи протипожежного захисту для бізнесу

Для бізнесу компанія «Антіфаєр» пропонує комплексні рішення ефективного захисту від пожеж, до складу яких можуть входити наступні системи:

Ukrainian Business Award 2022 - комплексні рішення ефективного захисту від пожеж

Інноваційний інтегратор комплексних рішень СПЗ

«Антіфаєр» є інноваційним інтегратором комплексних рішень для систем протипожежного захисту (СПЗ). Компанія здійснює весь спектр послуг по розробці систем протипожежного захисту - проектує, впроваджує та супроводжує інтегровані рішення, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовників, та пропонує високоефективні проекти для будь-яких типів інфраструктурних об'єктів з будь-якої галузі економіки країни.

“Наші рішення ефективні та інноваційні, але при цьому прості в обслуговуванні і забезпечують надійність на всіх рівнях. Вони гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна. ”

Антон Прохоренко, Генеральний директор ТОВ “Антіфаєр”

Реалізовані компанією “Антіфаєр” рішення ґрунтуються на новітніх інформаційних технологіях та сучасних методиках організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання.

“Наша місія - захищати життя людей, їх мрії та матеріальні цінності. Наша мета – стати лідируючою компанією в галузі протипожежного захисту та пожежної безпеки. Основна цінність – це наші Клієнти та Партнери. Ми Команда однодумців - постійно підвищуємо професійний рівень наших співробітників, щоб забезпечити на високому рівні якісне, сучасне і творче вирішення завдань. Ми не просто відповідаємо за реалізовані нами проекти та забезпечуємо їх гарантійне обслуговування, а дотримуємося високих стандартів якості виконаних робіт та послуг, тому що дуже цінуємо партнерські відносини з нашими Замовниками та дорожимо своєю репутацією.”

Сергій Олійник, директор з розвитку ТОВ “Антіфаєр”

Проекти та рішення для будь-яких галузей

Компанія «АНТІФАЄР» має великий досвід та необхідну технічну базу для реалізації систем протипожежного захисту будь-якого масштабу та для об'єктів різних галузей та будь-якого призначення. Так, за останні два роки, компанія виконала проектування на більш ніж 50 різноформатних об'єктах.

“Підтвердженням професійності та кваліфікації наших проектувальників є отримання позитивних експертних оцінок по кожному з них. Свою компетентність також неодноразово підтверджували наші фахівці при здачі комплексу робіт (монтажні, пуско-налагоджувальні) представникам акредитованих органів інспектування.“

Антон Прохоренко, Генеральний директор ТОВ “Антіфаєр”

Технічне обслуговування СПЗ та засобів пожежогасіння

З компанією «Антіфаєр» окрім передових систем захисту ви отримуєте не тільки високу якість виконання робіт з технічного обслуговування засобів пожежогасіння, а й зручність цих послуг.

Компанія пропонує послугу технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників, а також перемотку пожежних рукавів прямо на об'єкті замовника завдяки спеціальним автомобілям, які дозволяють здійснити цей процес мобільно, якісно та в короткі терміни. Ці мобільні пункти технічного обслуговування оснащені всім необхідним технологічним обладнанням, комплектуючими та витратними матеріалами відповідно до ДСТУ 4297-2004 додаток «А».

Звертайтеся до компанії Антифаєр та отримайте передові системи протипожежного захисту від одного з лідерів ринку України!

Посилання за темою: https://uba.top/antifire/