Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Купити пожежні стволи - брандспойти

Виникнення пожежного рукава датоване другою половиною 19 століття. Пристрій того часу являло собою пожежний шланг, що допомагає направити струмінь води на осередок загоряння. він виготовлявся зі шкіри або гуми і мав високі показники міцності.

У ХХI столітті пожежне обладнання має широке функціональне призначення і представлене широким асортиментом виробів: пожежні крани, пожежні вентилі, рукави, мотопомпи и т.д.

Пожежний інвентар є важливим інструментом рятувальників і допомагає нейтралізувати осередок загоряння в найкоротші терміни. Від його якості залежать життя людей, а купити пожежний рукав необхідно, враховуючи висунені до нього стандарти ДСТУ.

Пожежні рукави: види, призначення, класифікація

Пожежний рукав – це гнучкий трубопровід, необхідний для транспортування вогнегасних речовин до осередку загоряння. Його можна приєднати до джерела водопостачання для локалізації пожеж або використовувати для гасіння вогню за допомогою пожежної машини. Пристрій складається з ручних стволів і з'єднуючих головок та виготовляється з брезенту або інших синтетичних матеріалів високої міцності.

Купити шланг пожежний, в Україні, можна трьох видів:

  • Всмоктуючий – призначається для викачування води з допомогою пожежних мотопомп з відкритих джерел. Їх конструкція передбачає наявність декількох шарів для забезпечення герметичності, де гумову камеру в кілька шарів огинає міцний текстиль, армований сталевими елементами. стандартна довжина шлангу – 2, 4, 8 метрів з шириною від 75 до 200 мм, в залежності від потужності пожежної мотопомпи.
  • Напірно-всмоктуючі – необхідні для занурення в джерело води для її подачі в насос. після забору рідини вода під тиском подається до джерела займання за допомогою напірного шлангу. Технічні характеристики і конструкція повністю повторюють всмоктуючий варіант пожежного шлангу.
  • Напірний шланг доставляє вогнегасну рідина до джерела загоряння і має різну довжину з представленої шириною від 51 до 200 мм.

Купити пожежний рукав 50 мм необхідно для оснащення пожежних шаф і кранів, що забезпечують протипожежну безпеку житлових будинків. Їх використання необхідно у всіх приміщеннях громадського призначення, включаючи лікарні, розважальні центри, школи, дитячі садки, офісні будівлі і виробничі приміщення.

Пожежні мотопомпи: призначення і переваги

Одним з ефективних засобів для гасіння пожежі та усунення осередку загоряння є пожежна мотопомпа. вона служить для подачі піни або води під тиском і представлена насосним агрегатом, що працює від бензинового або дизельного двигуна. Мотопомпа пожежна використовується на віддалених об'єктах типу садових товариств і крайових центрів, далеких від стаціонарних пожежних частин. Будучи єдиним засобом пожежогасіння в представленій місцевості, мотопомпа перевозиться на автомобільному причепі пожежної дружини.

З головних переваг наявності мотопомпи можна виділити наступні:

  • мобільність;
  • повна автономність;
  • можливість використання з пожежними рукавами будь-яких розмірів;
  • використання пристрою в важкодоступних для під'їзду рятувальної техніки місцях.

При виборі мотопомпи необхідно звернути увагу на її технічні характеристики: висоту подачі води, габарити, потужність двигуна.

Де купити пожежний шланг в Україні?

Органи, що контролюють протипожежну безпеку, висувають ряд вимог до встаткування. Перед тим як купити шланг пожежний, необхідно упевнитися в можливості його використання за призначенням відповідно до максимально заявленим тиском рідини, що подається.

Ми пропонуємо обрати і купити пожежний шланг, відповідний висунутим стандартам контролюючих органів та ДСТУ. Всі вироби, представлені в асортименті компанії, відрізняє висока якість, демократична ціна та широкий вибір модифікацій.

В нас можна замовити пожежні крани, ммотопомпи та інші типи пожежного інвентарю з доставкою по Україні та в Київі.