Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Технічне обслуговування вогнегасників

Технічне обслуговування вогнегасників складається з такого спектру послуг:

  • діагностика;
  • опосвідчення (офіційне визнання/засвідчення технічного стану та рівня безпеки технічного засобу);
  • перезарядка вогнегасників;
  • ремонт;
  • списання вогнегасників (необхідно зробити після завершення строку експлуатації вогнегасників та/або після виходу приладу з ладу).

Послуга заправки та перезарядки вогнегасників в Києві та області

Компанія “Антіфаєр” є ліцензованим надавачем послуг з проведення всього спектру робіт, що стосуються технічного обслуговування вогнегасників. Ми гарантуємо найвищу якість виконання за прийнятною ціною. Кожен з наших фахівців є атестованим професіоналом, що виконує свою роботу у відповідності до всіх норм та за найвищими стандартами якості. У нас можна замовити заправку та перезарядку вогнегасників в Києві та Київській області з доставкою.

Обслуговування вогнегасників у Києві

Послуга заправлення та перезаряджання вогнегасників

Заправка та перезаряджання вогнегасників

Варто пам’ятати, що без винятку, всі вогнегасники мають проходити технічний огляд та перезаряджання кожні 5 років, відповідно до вимог державного пожежного нагляду. Вимога стосується, в тому числі, вогнегасників, що жодного разу не використовувалися і знаходяться в робочому стані.

Важливо!
Перевірені та перезаряджені компанією “Антіфаєр” вогнегасники не поступаються своїми технічними та експлуатаційними характеристиками новому обладнанню.

Коли потрібно перезаряджати вогнегасник?

Фактичний період перезарядки вогнегасника залежить від його експлуатаційних параметрів, типу та ступеню впливу зовнішнього середовища на експлуатаційні характеристики пристрою для гасіння вогню. Однак, як вже було зазначено, 1 раз на 5 років відповідно до державних норм безпеки, вогнегасники мають бути перезаряджені. 

Як визначають необхідність перезарядки вогнегасників?

  1. Вогнегасник, незалежно від його типу, відправляють на перезарядку, якщо ним користувалися.
  2. Порошкові вогнегасники підлягають перевірці один раз на рік, під час огляду перевіряється тиск в балоні та основні експлуатаційні параметри порошку, що впливають на його дієвість, при гасінні джерела загоряння. Вогнегасники розбираються і порошок перевіряється на наявність в ньому грудок, оцінюється ступінь його сипучості під час пересипання, (за наявності, можливість їх руйнування, після падіння з висоти 20 см), оцінюється дисперсність порошку на питома кількість вологи в ньому. При невідповідності хоча б одному з параметрів нормативним показникам, вогнегасник потребує перезарядки. 
  3. Вуглекислотні вогнегасники, під час щорічної перевірки оцінюють на предмет витоку CO2, шляхом зважування і у випадку зменшення ваги вуглекислоти більше ніж на 5% здійснюється перезарядка вогнегасника. Навіть у випадку цілковитої справності вогнегасника і допустимої втрати вмісту вуглекислоти в ньому, відповідно до державних нормативів (ДСТУ 4297-2004 та НАПБ.01.008-2004), 1 раз на 5 років вогнегасник має пройти технічне посвідчення та перезарядку або бути знятим з експлуатації та заміненим в разі технічної несправності.
  4. Перезарядка вогнегасників водяного та пінного типів здійснюється за умови падіння тиску витісняючого газу, що міститься у вогнегаснику та має витісняти рідину, завдяки чому, відбувається її розпилення. Також перезарядка здійснюється у відповідності до інструкції виробника та 1 раз на 5 років, відповідно до державних норм з пожежної безпеки.

Порушення строків та технології перезарядки вогнегасників може стати причиною їх несправності і перетворення локального джерела загоряння в масштабну пожежу. Не нехтуйте безпекою майна та людей, звертайтеся тільки до професіоналів!

Більше інформації по послузі заправки / перезарядки вогнегасників дивіться тут